Skip links

Poziom III - Otwock

Fotografia wnętrz dla studia projektowego Poziom III

Fotografia wnętrza domu w Otwocku to trzecia realizacja dla studia projektowego Poziom III. Tym razem fotografowałem parter domu w Otwocku zaprojektowany w stylu japandi. Tak jak pisałem wcześniej, przy okazji sesji dla Bo Studio, sesja dla projektantów wnętrz rządzi się swoimi prawami. Najważniejszą rzeczą jest to, aby zdjęcia odpowiadały wizji studia projektowego. Zaczynając od sposobu kadrowania a na sposobie obróbki kończąc. Patrząc na finalny efekt sesji mam wrażenie, że udało nam się ten efekt uzyskać.

W przypadku tej konkretnej sesji wnętrze zostało całkowicie wystylizowane przez Kasię i Asię – założycielki Studia Poziom III. 

Techniczne aspekty fotografii wnętrz

Mimo, że podczas samej sesji zdjęciowej, nie mieliśmy zbyt dużo słońca to użycie klatek z wykorzystaniem światła błyskowego ograniczyłem do minimum. Zależało mi na tym, aby zdjęcia mialy miły, ciepły klimat który zastałem na miejscu. Niestety zbyt intensywne użycie  światła błyskowego mogłoby ten klimat przygasić. Starałem się również, stworzyć jak najwięcej prostopadłych, równych i symetrycznych kadrów.

Fotografia wnętrz z uzupełnieniem stylizacji

Dziewczyny z Poziom III zadbały o to, aby wnętrze uzupełnione było pasującymi dodatkami ale jedniocześnie aby nie było przytłoczone zbyt dużą ilością dodatków. Z racji tego, że podczas sesji, korzystam z tabletu na którym wyświetlam aktualny kadr, to podczas zdjęć mogliśmy wspólnie zadbać o to aby każdy dodatek znajdował się we własciwym miejscu.  Praca w taki sposób jest niesamowitym ułatwieniem zarówno dla mnie jak i klienta.  Klient może na bierząco widzieć kadr jaki powstaje a ja mam podgląd na żywo wszystkich zmian a kadrze.

Jak zawsze dzięki za przeczytanie całości. W najbliższym czasie na pewno podziele się z Wami technicznymi aspektami zdjęć i ich edycji. A w międzyczasie zachęcam Was do śledzenia mojego Facebooka i Instagrama.

A jeśli chcielibyście zlecić mi sesje Waszej nieruchomości to zachęcam do kontaktu:

info@matpawelski.com

500 254 604