Skip links

Oomph Apartments

Fotografia wnętrz na potrzeby wynajmu krótkoterminowego

Fotografia wnętrz jest idealnym rozwiązaniem dla wszelkiego rodzaju obiektów hotelowych. Począwszy od pojedyńczych mieszkań na wynajem krótkoterminowy, poprzez hotele na aparthotelach kończąc.  Zdjęcia, które tu przedstawiam to efekt współpracy z Oomph Apartments. W swojej ofercie mają kilkanaście mieszkań na wynajem krótkoterminowy.

Fotografia wnętrz to nie tylko same zdjęcia

W przypadku takich sesji, “termin ważności” zdjęć to zazwyczaj kilka lat. Przez ten czas, zdjęcia służyć będą właścicielowi lokalu jako bezpośrednia reklama jego mieszkania na wynajem. Dlatego, tak ważne jest odpowiednie przygotowanie i wystylizowanie wnętrza tak, aby zdjęcia nawet mimo upływu lat zachęcały do wynajęcia tej właśnie nieruchomości.  Z racji tego, że była to już kolejna sesja dla Oomph to mogłem być pewien, że stylizacja będzie przygotowana w jak najlepszy sposób.

.Jeśli chcielibyście dowiedzieć się trochę więcej o stylizacji i przygotowaniu sesji to zachęcam do sprawdzenia mojego wpisu na blogu.

Kiedy jest idealny czas na taką sesję?

Sesja każdego obiektu hotelowego to oczywiście inwestycja. Zdjęciami z takiej sesji, możemy reklamować się przez kolejnych kilka lat. Wiadomo jednak, że każdy myśli o minimalizacji kosztów. Jak nie trudno się domyślić, każdy fotografowany apartament musi być wyłączony z możliwości jego najmu. Na całe szczęscie, razem z Właścicielem obiektu, udało nam się “wstrzelić” w dzień między zakończeniem remontu a wystawieniem oferty.

Finalny efekty

Finalny efekt sesji zdjęciowej mogłem zaprezentować Właścicielowi kilka dni później i od razu mogły “zarabiać” na siebie w serwisach obsługujących najem krótkoterminowy.

Jak zawsze dziękuje za przeczytanie tego wpisu.

A jeśli chcielibyście zlecić mi sesje Waszej nieruchomości to zachęcam do kontaktu:

info@matpawelski.com

500 254 604

A po więcej aktualizacji zapraszam Was na mojego facebooka i instagrama